Pendrive skórzany – stylowy upominek dla fana technologii

Wybór dobrego upominku reklamowego dla fana technologii wcale nie musi być trudny. Co więcej, nie musi wiązać się także z wysokim kosztem! Kapitalnym pomysłem może być designerski pendrive skórzany!

Pamięci podręczne pendrive są obecnie nadal bardzo popularne. Dzięki nim można szybko i wygodnie przenosić pliki pomiędzy urządzeniami. Wystarczy jedynie podłączenie urządzenia do portu USB, aby natychmiast zapisać pliki, na przykład zdjęcia, filmy, dokumenty czy programy.

Firmy bardzo często wybierają pendrive USB jako upominki reklamowe w technologicznym stylu. Teraz styl ten może być dodatkowo podkreślony efektowną obudową urządzenia – pendrive skórzany to doskonała alternatywa dla innych urządzeń w obudowach z metalu czy tworzywa.

Obecnie pendrivy skórzane ma w swojej ofercie między innymi firma GiftLogo, która specjalizuje się w sprzedaży gadżetów reklamowych wraz z usługą personalizacji.

Pendrive skórzany – efektowny i praktyczny gadżet

Najczęściej pamięć przenośna typu USB nie ma zbyt atrakcyjnego wyglądu – prostokątny kształt z zatyczką albo obrotową osłoną w różnych kolorach to najczęściej spotykane wzornictwo.

Jednak tak naprawdę do dyspozycji mamy o wiele więcej różnych modeli, które doskonale sprawdzą się także jako niebanalne upominki firmowe na różne okazje – dla klientów firmy, jej ważnych kontrahentów czy też dla pracowników.

Pendrive ze skóry to kapitalna propozycja, która sprawdzi się doskonale jako upominek stylowy, oryginalny, a przy tym niebanalny. Świetnie będzie prezentować się jako zawieszka przy damskiej torebce albo męskim pasku, jako brelok na klucze.

Istnieje także możliwość dokonania personalizacji takiego upominku. Można umieścić na nim logo firmy czy jej nazwę – w ten sposób pamięć USB będzie zawsze przypominała o tym, kto ją podarował. W ten sposób może stać się nie tylko sposobem na reklamę, ale również na budowę profesjonalnego wizerunku firmy.

Ze względu na swój wyjątkowy wygląd taka pamięć może być luksusowym podarunkiem – nie jest przy tym wcale bardzo droga!

Pendrive skórzany – ile to kosztuje?

Jeśli chcemy zdecydować się na pendrivy skórzane, cena tego typu gadżetów wcale nie jest bardzo wysoka.

W sklepie internetowym GiftLogo możemy kupić te gadżety reklamowe w cenie rozpoczynającej się już od około 17-18 złotych za sztukę wraz z usługą znakowania. Więcej zapłacimy wtedy, gdy chcemy kupić modele o większej pojemności czy też pracujące w nowocześniejszej technologii USB 3.0 pozwalającej na szybszy przesył plików – wtedy ceny mogą dochodzić nawet do około 50-60 złotych za sztukę.

Zatem jeśli pragniemy zamówić tak niezwykły gadżet reklamowy jak pendrive skórzany cena wcale nie będzie zaporowa – nie zapłacimy za niego znacznie więcej niż za inne urządzenia typu pendrive, które występują w obudowach z tworzywa czy też z metalu. Dodatkowo, możemy osiągnąć przy tym naprawdę świetny efekt – taka pamięć na pewno będzie bardziej przyciągała uwagę niż zwykła.

Jeżeli chcesz zamówić pendrive wykończony skórą, zrób to już teraz w sklepie internetowym GiftLogo, gdzie czeka na Ciebie wysokiej jakości asortyment wraz z profesjonalną usługą personalizacji. Zamówienia na pamięci oraz na inne gadżety można składać non-stop na stronie internetowej firmy. Zapewnia ona także darmowe przygotowanie projektu oaz wizualizację przed wykonaniem zamówienia. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty firmy GiftLogo!